Merve BoLuğur Fan CLub
<head>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1254">
<title>z-mouse_animasyonu-1</title>

<script language="Javascript">
<!-- Mouse attack script by kurt.grigg.virgin.net
var speed=20,divTop=0,divLeft=0,angle=0,ypos=0,xpos=0,amount=13;
if (document.layers){
for (i = 0; i < amount; i++)
{document.write('<layer name=nsa'+i+' top=0 left=0 width='+i/3+' height='+i/3+' bgcolor=#ffffff></layer>');}
window.captureEvents(Event.MOUSEMOVE);
function nsMouse(evnt){
xpos=evnt.pageX;ypos=evnt.pageY;
}
window.onMouseMove = nsMouse;
}
else if (document.all){
document.write('<div style="position:absolute;top:0px;left:0px">');
document.write('<div style="position:relative">');
{document.write('<div id=k style="position:absolute;top:0px;left:0px;width:'+i/3+';height:'+i/3+';background:#ffffff;font-size:'+i/3+'"></div>')}
document.write('</div></div>');
function iMouse(){xpos=event.x;ypos=document.body.scrollTop+event.y}
document.onmousemove = iMouse;
}
function getAngle(){
Y = ypos - divTop;X = xpos - divLeft;angle = Math.round(Math.atan2(Y,X) * 180/Math.PI);
if (angle < 0)angle += 360;
}
function bomb(){
if (document.layers){
Yscroll=window.pageYOffset;
ybase=Math.round(Math.random()*window.innerHeight);xbase=Math.round(Math.random()*window.innerWidth);
yybase=window.innerHeight-10;xxbase=window.innerWidth-10;
}
else if (document.all){
Yscroll=document.body.scrollTop;
ybase=Math.round(Math.random()*window.document.body.offsetHeight);xbase=Math.round(Math.random()*window.document.body.offsetWidth);
xxbase=window.document.body.offsetWidth-10;yybase=window.document.body.offsetHeight-10;
}
if ((xbase > 10 && xbase < xxbase) && (ybase > 10 && ybase < yybase))
bomb();
else
{
if ((divLeft > xpos-speed/1.5) && (divLeft < xpos+speed/1.5) && (divTop >= ypos-speed/1.5) && (divTop <= ypos+speed/1.5))
{divTop=ybase+Yscroll;divLeft=xbase}
y = Math.round(speed*Math.sin(angle*Math.PI/180));x = Math.round(speed*Math.cos(angle*Math.PI/180));
divTop+=y;divLeft+=x;
getAngle();
T=setTimeout('bomb()',20);
}
}
function Split(){
Clrs=new Array('fff000','ffffff','ffa500')
var ntscp=document.layers,msie=document.all;

if (document.layers){
{
if (i < amount-1)
{ntscp['nsa'+i].top=ntscp['nsa'+(i+1)].top;ntscp['nsa'+i].left=ntscp['nsa'+(i+1)].left}
else
{ntscp['nsa'+i].top=divTop;ntscp['nsa'+i].left=divLeft}
}
}
else if (document.all){
{
if (i < amount-1)
{msie.k[i].style.top=msie.k[i+1].style.top;msie.k[i].style.left=msie.k[i+1].style.left}
else
{msie.k[i].style.top=divTop;msie.k[i].style.left=divLeft}
}
}
for (i=0; i < amount-1; i++)
{
for (n=0; n < Clrs.length; n++)
{var x=Math.round(Math.random()*n)}
if (document.layers){ntscp['nsa'+i].bgColor=Clrs[x]}
else if (document.all){msie.k[i].style.background=Clrs[x]}
}
setTimeout("Split()",20);
}
function StArT(){bomb();Split()}
window.onload=StArT;
//-->
</script></head>

<body bgcolor="#000000" text="#FFFFFF">
</body>

</html>
Merve BoLuğur Fan CLub
<head>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1254">
<title>z-mouse_animasyonu-1</title>

<script language="Javascript">
<!-- Mouse attack script by kurt.grigg.virgin.net
var speed=20,divTop=0,divLeft=0,angle=0,ypos=0,xpos=0,amount=13;
if (document.layers){
{document.write('<layer name=nsa'+i+' top=0 left=0 width='+i/3+' height='+i/3+' bgcolor=#ffffff></layer>');}
window.captureEvents(Event.MOUSEMOVE);
function nsMouse(evnt){
xpos=evnt.pageX;ypos=evnt.pageY;
}
window.onMouseMove = nsMouse;
}
else if (document.all){
document.write('<div style="position:absolute;top:0px;left:0px">');
document.write('<div style="position:relative">');
{document.write('<div id=k style="position:absolute;top:0px;left:0px;width:'+i/3+';height:'+i/3+';background:#ffffff;font-size:'+i/3+'"></div>')}
document.write('</div></div>');
function iMouse(){xpos=event.x;ypos=document.body.scrollTop+event.y}
document.onmousemove = iMouse;
}
function getAngle(){
Y = ypos - divTop;X = xpos - divLeft;angle = Math.round(Math.atan2(Y,X) * 180/Math.PI);
if (angle < 0)angle += 360;
}
function bomb(){
if (document.layers){
Yscroll=window.pageYOffset;
ybase=Math.round(Math.random()*window.innerHeight);xbase=Math.round(Math.random()*window.innerWidth);
yybase=window.innerHeight-10;xxbase=window.innerWidth-10;
}
else if (document.all){
Yscroll=document.body.scrollTop;
ybase=Math.round(Math.random()*window.document.body.offsetHeight);xbase=Math.round(Math.random()*window.document.body.offsetWidth);
xxbase=window.document.body.offsetWidth-10;yybase=window.document.body.offsetHeight-10;
}
if ((xbase > 10 && xbase < xxbase) && (ybase > 10 && ybase < yybase))
bomb();
else
{
if ((divLeft > xpos-speed/1.5) && (divLeft < xpos+speed/1.5) && (divTop >= ypos-speed/1.5) && (divTop <= ypos+speed/1.5))
{divTop=ybase+Yscroll;divLeft=xbase}
y = Math.round(speed*Math.sin(angle*Math.PI/180));x = Math.round(speed*Math.cos(angle*Math.PI/180));
divTop+=y;divLeft+=x;
getAngle();
T=setTimeout('bomb()',20);
}
}
function Split(){
Clrs=new Array('fff000','ffffff','ffa500')
var ntscp=document.layers,msie=document.all;

if (document.layers){
{
if (i < amount-1)
{ntscp['nsa'+i].top=ntscp['nsa'+(i+1)].top;ntscp['nsa'+i].left=ntscp['nsa'+(i+1)].left}
else
{ntscp['nsa'+i].top=divTop;ntscp['nsa'+i].left=divLeft}
}
}
else if (document.all){
{
if (i < amount-1)
{msie.k[i].style.top=msie.k[i+1].style.top;msie.k[i].style.left=msie.k[i+1].style.left}
else
{msie.k[i].style.top=divTop;msie.k[i].style.left=divLeft}
}
}
for (i=0; i < amount-1; i++)
{
for (n=0; n < Clrs.length; n++)
{var x=Math.round(Math.random()*n)}
if (document.layers){ntscp['nsa'+i].bgColor=Clrs[x]}
else if (document.all){msie.k[i].style.background=Clrs[x]}
}
setTimeout("Split()",20);
}
function StArT(){bomb();Split()}
window.onload=StArT;
//-->
</script></head>

<body bgcolor="#000000" text="#FFFFFF">
</body>

</html>
Merve BoLuğur Fan CLub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Merve BoLuğur Fan CLub

En Aktif Merve BoLuğur Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En son konular
» KADİR DOĞULUYLA MERVE BOLUĞUR BİRLİKTE Mİ
 merve bolugurun karışık röportajları EmptyCuma Ara. 17, 2010 7:10 pm tarafından *~ViNceNt'M~^#

»  Merve Boluğur Biyografi
 merve bolugurun karışık röportajları EmptyC.tesi Ara. 04, 2010 10:06 pm tarafından ~MeLody~

» Merve Boluğur Ayşegül karakteriyle ilgili Röportaj
 merve bolugurun karışık röportajları EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 11:27 pm tarafından JeLibon

»  Seventeen Dergisi
 merve bolugurun karışık röportajları EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 11:26 pm tarafından JeLibon

» Merve Boluğur Hastanelik Oldu !
 merve bolugurun karışık röportajları EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 11:25 pm tarafından JeLibon

»  merve bolugurun karışık röportajları
 merve bolugurun karışık röportajları EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 11:24 pm tarafından JeLibon

» Misafirlerimizin Site hakkındaki görüşleri
 merve bolugurun karışık röportajları EmptyPaz Eyl. 05, 2010 3:34 pm tarafından ~~Merve^^Ecem~~

» aktivasyon
 merve bolugurun karışık röportajları EmptyPtsi Ağus. 09, 2010 6:11 pm tarafından ~MeLody~

merve bolugurun karışık röportajları

4 posters
YazarMesaj
~MeLody~
Yönetici
Yönetici
~MeLody~

merve bolugurun karışık röportajları Empty
MesajKonu: merve bolugurun karışık röportajları    merve bolugurun karışık röportajları EmptyCuma Tem. 30, 2010 4:01 pm

OSCAR BİR GÜN BENİM OLACAK!

BAKALIM BU ARADA 'ACEMİ CADI' HAKKINDA BİLMEDİĞİMİZ ŞEYLER VAR MIYMIŞ? A'DAN Z'YE SAYESİNDE MERVE'NİN HİÇ BİLİNMEYENLERİNİ ÖĞRENMEYE HAZIR OLUN!

ANNEM:FEDAKARLIĞINI ÇOK SEVİYORUM ANNECİĞİM.

BAŞARI:BAŞARI OLMAK İÇİN HEP ÇALIŞACAĞIM.

CENK:BENİ EN İYİ ANLAYAN İNSAN.

ÇAĞKAN:İYİ Kİ ROL ARKADAŞIM O!

DİLEK:İYİ BİR OYUNCU OLMAYI DİLİYORUM.

EVLİLİK:ŞU AN BENİM İÇİN UZAK AMA ZAMANI GELİNCE DÜŞÜNÜRÜM!

FENERBAHÇE:FENERBAHÇELİYİM AMA FANATİK DEĞİLİM.

GÜL:YANİ AYŞEGÜL!

HAYAT FELSEFEM:HER SEÇİŞ BİR VAZGEÇİŞTİR.

IŞIK:BEN DE VAR!

İNŞALLAH:İNŞALLAH A'DAN Z'YE ÇABUK BİTER! ÇOK ZORMUŞ ÇÜNKÜ.

JAMAİCA:''JAMAİCA&ROMA'' EN SEVDİĞİM ŞARKI...

KALP:BENİMKİNİN İÇİ SEVGİYLE DOLUDUR.

LEVENT:HER ZAMAN YANINDAYIM CANIM KARDEŞİM.

MISIR:OLMAZSA OLMAZ!SÜT MISIRI OLSUNDA NE OLURSA OLSUN!

NE?

OSCAR:BİR GÜN BENİM OLACAK!

ÖZGÜRLÜK:BEN ÖZGÜRÜM!

PAMUK ŞEKER:BENİM İÇİN ÇOOOOOK ANLAMLI.

REHAVET:HAYATIMDA REHAVETE YER YOK!

SİHİR:BENİM İÇİN ÇOK BASİT BİR ŞEY!

ŞENAY GÜRLER:EN BEYENDİĞİM OYUNCU.

TAKLİT:TAKLİTLER ASLINI YAŞATIR!

UZAK:MESAFELERİ SEVMİYORUM.

ÜZÜNTÜ:HAYATIMDA FAZLA YER VERMEMEYE ÇALIŞIYORUM.MUTLULUK PEŞİNDE KOŞUYORUM.

VAKİT:VAKİT BENİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ.HER ANIMI DEĞERLENDİRMEYE ÇALIŞIYORUM.

YAZ:YAZ GELSİN DE TATİLE GİDELİM.

ZOR:ZOR BİR KIZIM!
Asla bir cadı olarak yaşamak istemem!

Onu dondurma yiyen sempatik şirin kız görüntüsüyle reklamlardan tanıdık. Erkek arkadaşının verdiği dondurmayı o gülen yüzüyle alan genç kız bugün gene aynı şirinliği ve güzelliği ile acemi bir cadıyı canlandırarak izleyenlerden tam not alıyor.

19 yaşındaki Merve Boluğur'a daha şimdiden geleceğin vazgeçilmez oyuncusu olarak bakılıyor. Özellikle ekrandaki samimi ve içten bakışları, konuşması ile gençlerin sevgisini kazanan Merve ilk dizisi olan “Acemi Cadıî ile tüm dikkatleri üzerine toplamayı başardı. Tabi dizide kendisine eşlik eden usta oyuncular Nergis Kumbasar, “Avrupa Yakasıî dizisindeki “FatoşÃ® karakterinden tanıdığımız Şenay Gürler ve “Tatlı Hayatî dizisinde “İrfanî rolüyle büyük beğeni kazanan Celal Kadri Kınoğlu'nun oyunculuklarını da unutmamak gerekiyor. Zatin genç Merve de onlarla oynamanın büyük şans olduğunu her fırsatta dile getiriyor.

Seni yaz aylarının vazgeçilmez yiyeceği dondurma reklamından tanıyoruz. Sempatik bir yüzün var? Daha önce oyunculuk deneyimin hiç oldu mu?
Teşekkür ederim. Aslında ben hala Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde halen oyunculuk dersi alıyorum. Sadece ufak rollerde oynadım. Bunlardan birisi Keloğlan Kara Prense Karşı filmiydi.

Çok gençsin kaç yaşındasın?
Aslında herkes beni dizideki rolümden ötürü 16 yaşında biliyor ama gerçekte 19 yaşındayım. Eh aslında yüzümün de beni küçük gösterdiğini söylüyorlar. Bu yaşımda küçük gözükmek pek hoş değil ama ileride benim için avantaj olacak.

Oyunculuğu neden seçtin? Nasıl karar verdin?

Aslında oyuncu olmak aklımın köşesinden geçmiyordu. Ben daha çok spikerlik veya sunuculuk gibi bir meslek istiyordum açıkçası. Reklamlarda oynayarak kameralarla tanıştım. Aslında bu işin sanıldığı kadar kolay olmadığını hemen anladım. Çok sabır gerektiriyor. Ama set ortamında çok mutlu ve huzurlu hissettiğimi gördüm. Şöyle bir düşününce bu işi yapmalıyım dedim kendi kendime. O yorgunluk artık bana zevk vermeye başladı. Çünkü oyunculuktan büyük zevk almaya başlamıştım.

“Acemi Cadı" dizisiyle acemi genç bir cadıyı canlandırıyorsun. Bu ilk dizi deneyiminle oyunculukta da kendine 'acemiyim' diyor musun?
Evet kesinlikle daha acemi bir oyuncuyum. Daha yolun çok başlarındayım. Ama her geçen gün kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Çok iyi bir oyuncu olmak için her şeyi öğrenmeyi gayret ediyorum. Bana destek veren tiyatrocu ağabey ve ablalarım var. Set ekibim var. Onlarla bu ilk dizi deneyimimde oynamak benim için çok büyük bir şans.

Diziye nasıl seçildin?
Reklamlarımı izleyen yönetmenimiz Feride Kaytan beni arıyor. Fakat bu arada benimle de bu dizi için başka bir yerde bir görüşme yapılıyor. Yönetmenin beni aradığını ve o dondurma reklamında oynadığımın farkına varmıyorlar. Ama bu arada beni de beğenip deneme çekimine çağırıyorlar. Sonra hem beni çekimlerde beğeniyorlar hem de aradıkları kızın ben olduğumu öğreniyorlar. Böylece bu diziye başlıyorum.

Dizideki karakterini anlatır mısın?
Aslında dizimiz yabancı bir dizi olan Sabrina'dan uyarlandı. Ben de o dizide, Melissa Joan Hart'ın canlandırdığı Sabrina karakterinin yerli versiyonu olan 16 yaşındaki Ayşegül'ü canlandırıyorum. Genç yaşta sihirli güçlerimin olduğunu öğreniyorum. Ama bu işi iyi bilmediğim için sihirlerimi doğru kullanamıyorum. Dizideki karakterim iyi niyetli, şeker, sevecen, kötülük istemeyen birisi. Dizide bir de 'Selim' adında hoşlandığı bir okul arkadaşım var. Bana destek olmaya çalışan halalarım var. Her zor durumdan onlar sayesinde kurtuluyorum.

Gerçek hayatında da böyle misin? Sana kimler destek veriyor?
En büyük destekçim ailem tabi ki. Kişiliğim itibari ile aslında Ayşegül karakteri ile benzeşiyoruz. Kavgayı, kibri sevmem. Herkese ılımlı yaklaşırım. Ben özel yaşantımda hata yapmamaya çalışıyorum. Ama bu tür durumla karşılaşırsam özellikle annem hep benim yanımda olur.

Dizide sana kötü davrananlara karşı çok sabırlısın ve sonunda patlıyorsun. Gerçek yaşantında da böyle sabırlı mısın?
Ben de aslında aynı Ayşegül karakteri gibi sabırlı bir insanımdır. Kolay kolay sinirlenmem. Ancak damarıma basarlarsa patlarım.

Geleceğe yönelik planların neler?
Bir kere çok iyi bir oyuncu olmak en büyük hedefim. Şu an oynadığım diziyi de anlımın akıyla bitirmek istiyorum. Gelecekte insanlar “Merveî deyince “İşini çok iyi yapan biriî demeleri için çok çalışacağım. Beğenilen ve izlenilen bir oyuncu olmak istiyorum. Merve ismi unutulmasın istiyorum. Aslında bir kendimi gösterebileceğim bir sinema filminde oynamak o kadar çok arzu ediyorum ki.

Peki tiyatro hakkında ne düşünüyorsun?
Ben zaten tiyatronun okuluna gidiyorum. Oyunculuk dersi alıyorum. Tiyatro da beni en çok geliştiren çok önemli bir şey. Tiyatroya devam edeceğim ve sahnede insanlara karşı oynamak için çok sabırsızlanıyorum. Eminim çok zevkli ve bir o kadar da zordur.

Peki bu kendini oyunculuk anlamında kimi örnek alıyorsun ve kimleri beğeniyorsun?
Aynı dizide oynadığımız Şenay Gürler ve Celal Kadri Kınoğlu bana çok destek veriyorlar. Bunun yanında belki de her genç oyuncu adayının idolleri olan Haluk Bilginer, Zuhal Olcay, Müjdat Gezen de benim beğendiğim, örnek aldığım sanatçılar.

Senin de çok hayranın var mı? Fanların oluştu mu?Evet dizimiz büyük ilgi gördü ve sevildi. Bunun sonucunda da tanındım. Özellikle çocuklar yolumu kesip imza istiyorlar. Hatta bazıları sihir yapmamı bile istiyor. İnternet ortamında da fanlarımın olduğunu söylüyorlar. Bu tabi çok güzel bir duygu. Beni seven herkese teşekkür ediyorum.

19 yaşında genç ve güzel bir bayansın. Dizide de birisine aşık bir genç kızsın. Dondurma reklamında da öyleydin. Gerçekte hayatta aşkı nasıl yaşıyorsun?
Ben çok utangaç bir yapıya sahibimdir. İlk adımı biraz karşıdan beklerim. Aşkı dolu dolu yaşarım ve hemen aşık olurum. Hatta sevgiden çok aşkı yaşamayı seviyorum. Yani direk vuruluyorum. Çok duygusal bir insanım. Bu kişiliğim bana bazen zarar verebiliyor ama gene de aşık olmaktan mutlu oluyorum.

Son olarak dizideki gibi gerçek yaşamında da cadı olmak ister miydin?
İstemezdim. Tadını dizide çıkartıyorum zaten

Peki cadılık yapar mısın?
Cadılık mı yok ya. Ben kendi halimde uysal bir kızım. Sorumlarımı kendi kendime çözmeyi seviyorum. İşte bu yüzden sihir kullanmama gerek yok. Ha ama aklıma geldi yalan söyleyenlere 'doğruluk pastası' yedirmek isterdim
https://mervefanclub.1talk.net
~~Merve^^Ecem~~
Yönetici
Yönetici
~~Merve^^Ecem~~

MesajKonu: Geri: merve bolugurun karışık röportajları    merve bolugurun karışık röportajları EmptySalı Ağus. 10, 2010 12:05 am

sağol ask
~MeLody~
Yönetici
Yönetici
~MeLody~

MesajKonu: Geri: merve bolugurun karışık röportajları    merve bolugurun karışık röportajları EmptySalı Ağus. 10, 2010 12:10 am

rica papatyam
*~ViNceNt'M~^#
Yönetici
Yönetici

MesajKonu: Geri: merve bolugurun karışık röportajları    merve bolugurun karışık röportajları EmptyPerş. Ağus. 12, 2010 3:36 pm

harikasın birtanemm
~MeLody~
Yönetici
Yönetici
~MeLody~

MesajKonu: Geri: merve bolugurun karışık röportajları    merve bolugurun karışık röportajları EmptyPerş. Ağus. 12, 2010 3:47 pm

rica ask (:
JeLibon
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: merve bolugurun karışık röportajları    merve bolugurun karışık röportajları EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 11:24 pm

Teşekkürler

merve bolugurun karışık röportajları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
»  Merve Boluğur Biyografi
» Merve Boluğur Hastanelik Oldu !
» KADİR DOĞULUYLA MERVE BOLUĞUR BİRLİKTE Mİ
» Merve Boluğur Ayşegül karakteriyle ilgili Röportaj